KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16894475
nr 1689 4475
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 14/45, daterad -57. Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 56x44
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:37:25
22/3 23:26:20
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist
nr 1689 4475
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 24 mars 2025 |
| 22/3 23:26:20 | 1 | Vinnande bud |
Torsten Renqvist